Визнач кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 50,8 кг від 22 ℃

до63 ℃: (питома теплоємність алюмінію с=920Дж/(кг∙℃)).

Ответы на вопрос

Отвечает Каракотова Алина.

Ответ: 1916176Дж

Объяснение:

Дано:

m=50,8кг                

t1=22°C  

t2=63°C  

c=920Дж/кг°С

--------------------

Q-?

Q=c*m*(t2-t1)=920*50,8*(63-22)=1916176Дж