Пари спирту масою 1,5 кг взято при температурі 78°С. Скільки енергії передасть він навколишньому

середовищу при конденсації й подальшому охолодженні до 20°С? Сможете пожалуйста сделать так что бы и дано было? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Kvitchatiy Oleg.

Ответ:

Объяснение:

Q=1567500 Дж

Q=Q1+Q2

Q1=Lm

Q2=cm(t-t1)

Q=Lm+cm(t-t1)= 0,9*sqr(6)10Дж/кг*1,5кг + 2500Дж\кг*С*1,5кг*(78С-20С)=1567500 Дж