Яка кількість теплоти необхідна для плавлення 5 кг олова, що має температуру 60 C срочно! даю 50

балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Никита.

дано:

m=5 кг

t₁ = 60°C

t пл = 232 °С

с = 230 Дж/(кг*°С)

λ = 59*10³ Дж/кг

Q - ?

Решение

Q = с*m(tпл-t₁)+m*λ;

Q= 230 Дж/(кг*°С)*5 кг(232 °С - 60°C) + 5 кг* 59*10³ Дж/кг =492800 Дж

відповідь: 492800 Дж