Яку масу має човен, якщо під дією сили 300Н вона рухається з прискоренням 0,4м/с2 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Шкурина Виолетта.

Дано:

F = 300 H

a = 0,4 м/с²

-----------------------------

m - ?

Решение:

F = ma (второй закон Ньютона)

m = F / a

m = 300 / 0,4 = 750 кг

Ответ: m = 750 кг