мотоцикліст і велосипедист проїхали повз даі, рухаючись прямолінійною дорогою у протележних

напрямках. через 1 хв відстань між ними становила 1500 м. швидкість мотоцикла 15 м/с. яка швидкість велосипидиста, якщо вони рухуються з незміною швидкістю

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Виталий.

Объяснение:

дано:. с s

l=1500м. 1500м

t=1хв. 60с

v¹=15м/с. 15м/c

v²-?

v=l:t

v²=1500:60=25

відповідь: швидкість велосипедиста становить 25м/с

вроде так, если не ошибаюсь

Отвечает Казак Анастасия.

Ответ:

Швидкість велосипедиста 10м/с.

Объяснение:

V2=15m/c,

S=1500m,

t=60c

________

V1---?            шлях мотоцикліста S=V*t=15*60c=900m,

для велосипедиста залишається 600м: V1=(1500-900)/60c=10m/c