На якій висоті над землею прискорення вільного падіння вдвічі менша ніж на її поверхні помогите

пожалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Швецов Степан.

Ответ:

4685 км

Объяснение:

R=6400 км g/g1=2 h=?

===

g=G*M/R²

g1=G*M/(R+h)²

g/g1=2=(R+h)²/R²

h=R*(√2 - 1)=6400*0.73=4 672км