Тіло рухається так, що залежність його координати від часу має вигляд: Знайдіть швидкість тіла

через 4 секунди після початку руху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Холошина Наталья.

Ответ:

V=-6

Объяснение:

Скорость - это производная координаты по времени.

V=x(t)'=(8t-2t²+10)'=8-4t

t=4  ⇒  

V=8-4*4=8-16=-6