Мотоцикліст їхав 3 год зі швидкістю 80 км/год, а потім ще 1 год зі швидкістю 100 км/год. Яка

середня швидкість на всьому шляху? Результат подати у км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Рожков Павел.

Дано:

t1=3 год

t2= 1 год

V1=80 км/год

V2=100 км/год

-----------------------

Vc - ?

Розв'язання:

V1=80 км/год

V2=100 км/год

1) 80•3=240(км) - шлях за 3 год при швидкості 80 км/год

2) 100•1=100(км) - шлях за 1 год при швидкості 100 км/год

3) 240+100=340(км) - весь шлях

4) 3+1=4 (год) - витрачено часу на шлях

5) Vc=340:4=85 (км/год) - середня швидкість мотоцикліста

Відповідь: 85 км/год