Автомобіль проїхав 150 км за 1 год, а потім ще 300 км за 4 год. Яка середня швидкість руху

автомобіля? Відповідь подати в м/с. У рядок відповіді писати лише число

Ответы на вопрос

Отвечает Елубай Жулдыз.

Ответ:

25

Объяснение:

s₁ = 150 км

t₁ = 1 ч

s₂ = 300 км

t₂ = 4 ч

v cp - ?

===========

v cp = (s₁ + s₂) / (t₁ + t₂) = (150 + 300) / (1 + 4) = 90 км/ч

90 км/ч = 90000/3600 м/c = 25 м/c