Чому дорiвнюе маса автомобiля з пicком, якщо на нього дiэ cила тяжiння 60кН? Вважайте, що g=10 H/кг


Ответы на вопрос

Отвечает Бурачевская Виолетта.

Ответ:

6000 кг или 6 т

Объяснение:

Fтяж = 60 кН = 60000 Н

g = 10 H/кг

m - ?

======================

Fтяж = m*g ⇒ m = Fтяж/g

m = 60000/10 = 6000 кг