Автомобіль проїхав 400 м за 20 с, а наступні 300м зі швидкістю 54 км/год. Визначити середню

шляхову швидкість руху автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Анастасия.

Дано:

l1= 400 м

t1= 20 c

l2= 300 м

v2= 54 км/год= 15 м/с

___________________

vcep - ?

Розв'язок:

vcep =  \frac{l1 + l2}{t1 + t2}

бачимо що для цієї формули не вистачає t2, знайдемо її за формулою:

t2 =  \frac{l2}{v2}

t2 =  \frac{300}{15}  = 20c

і тоді знаходимо середню швидкість за першою формулою

vcep =  \frac{400 + 300}{20 + 20}  = 17.5м/с

Відповідь: vcep= 17,5 м/с