СРОЧНО!!! Даю 20 баллов!!!Щоб отримати кількість теплоти 23 МДж, довелося повністю спалити певну

кількість газу. Визначте масу цього гасу.(напишите с дано)

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дмитрий.

Объяснение:

Q=23 MДж=23000000 Дж= 23*10^6 Дж; q(керосина)= 4,6*10^7 Дж/кг; m - ?; Q=q*m; => m=Q/q; m=23*10^6 Дж / 4,6*10^7 Дж/кг = 0,5 кг; Ответ:0,5 кг