Даю 50 балів! Вкажіть який шлях походить Земля за 1 хвилину навколо Сонця, якщо середня швидкість

Землі по орбіті - 30 км/с. Допоможіть, будь ласка. Потрібно здати до 30.11.2021

Ответы на вопрос

Отвечает Вешняков Тимур.

Ответ:

Скорость 30 км/с означает,что Земля за 1 сек проходит путь 30 км.

1 ч =3600 с

30*3600=108 000 (км)-проходит Земля за 1 час

1 сутки =24 часа

108 000 *24=2 592 000 (км)-проходит Земля за сутки

1 год =365 дней

2 592 000 *365=946 080 000 (км)-проходит Земля за 1 год

Объяснение:

Я не вмію говорити українською Вставте будь ласка в переводчек це пишу через перекладач спасибі