Температура навколишнього середовища 26˚С, а на передній стінці гігрометра пара починає

конденсуватись при температурі 16˚С. Визначить відносну вологість повітря і тиск водяної пари.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маткурбанов Максад.

Ответ:1.5

Объяснение:26-16=10

10/1.5(тиск)=7

7*14*10*10*10*10*10/63*100000=1.5