СРОЧНО!! Комар летить паралельно до головної оптичної вісі збиральної лінзи зфокусною відстанню

0,2 м зі швидкістю 0,6 м/с в напрямку до лінзи. В моментt0 = 0 відстань від комара до площини лінзи дорівнює 2,5 м. Побудуйте хідпроменів, що формують зображення комара і визначте відстань від площинилінзи до його зображення через 4 с. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Батова Настя.

Ответ:

f = 0,33 м

Объяснение:

Дано:

d = 0,5 м

F = 0,2 м

__________

f - ?

По формуле тонкой линзы:

1 / F = 1 / f + 1/d

Отсюда:

1 / f = 1 / F - 1/d

f = d·F / (d - F)

f = 0,5·0,2 / (0,5 - 0,2) ≈ 0,33 м