Яку кількість теплоти потрібно відібрати від 50 г водяної пари з температурою 100 °С, щоб отримати

50 г льоду з теипратурою 0°С L=2300 C=4200 λ=332 кДж/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметзянова Карина.

Ответ:

Q1 = Lm, Q2 = cm (t1-t2), Q = Q1 + Q2 = Lm + cm (t1-t2) | =2,3*10^6*0,25+4200*0,25(100-20).

2) m1 = 0,05 кг, м2 = 0,059 кг, t1 = 100С; Знайти Q. Рішення: конденсація Q1=Lm1=0,05*2,3*10^6=115кДж виділиться при конденсації, кристалізація 59г льоду Q2=м2л=0,059*330000=19470Дж виділиться. Треба відібрати Q=Q1+0 +19470