!20 баллов!Яку кількість теплоти потрібно відібрати від 50 г водяної пари з температурою 100°С, щоб

отримати 50 г льоду з температурою 0°С?

Ответы на вопрос

Отвечает Войтов Никита.

Q=Lm+ cm(t2-t1)+лm. л - лямбда.

L, c, л для воды возьмите в таблице.

Какое количество теплоты нужно отобрать от 50 г водяного пара с температурой 100°С, чтобы получить

50 г льда с температурой 0°С?

Q=0,05(2,3*10^6+

4200(100-0)+3,4*10^5)Дж.

Q=0,05*10^5(23+4,2+3,4)=5000*30,6=

153000 Дж=153 кДж.

Отвечает Волдаев Даня.

Ответ:

Объяснение:

Q1 = Lm, Q2 = cm (t1-t2), Q = Q1 + Q2 = Lm + cm (t1-t2) | =2,3*10^6*0,25+4200*0,25(100-20).

2) m1 = 0,05 кг, м2 = 0,059 кг, t1 = 100С; Знайти Q. Рішення: конденсація Q1=Lm1=0,05*2,3*10^6=115кДж виділиться при конденсації, кристалізація 59г льоду Q2=м2л=0,059*330000=19470Дж виділиться. Треба відібрати Q=Q1+0 +19470