Яку роботу виконує сила в 40 Н за 8 с ,що підіймає з землі вантаж масою 2 кг вертикально вгору? пж

поможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Лосев Артём.

Ответ:

А = 800 Дж

Объяснение:

m = 2 кг

F = 40 H

t = 8 c

g = 10 Н/кг

A -?

........................................

По 2-му закону Ньютона

ma = F - mg

Ускорение

a = \dfrac{F}{m} -g = \dfrac{40}{2} -10 = 10~(m/s)

Высота подъёма

h = 0.5 at² = 0.5 · 10 · 2² = 20 (м)

Работа силы F

А = F · h = 40 · 20 = 800 (Дж)