Яка кількість теплоти виділиться при спалюванні 4 кг торфу? Питома теплота згоряння торфу - 14

МДж/кг, Записати лише числову відповідь у розмірності -МДж СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Анюта.

Дано:

q= 14 МДж/кг

m=4 кг

Q-?

Решение:

Q=qm

Q=14*10^6 * 4=56*10^6 (Дж)=56 (МДж)