Мотцикліст проїхав 2км шляху за 20 хв ,а за наступні 20 хв -6 км


Ответы на вопрос

Отвечает Пенягина Настя.

Ответ:

Vсер=12 км/год

Объяснение:

Vсер=S/t=(2+6)/(20/60+20/60)=12 км/год