Написати рівняння гармонічного коливання з амплітудою А = 10 см, періодом Т = 0,01 с і початковою

фазою φ0 = π/4.

Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Тамара.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

A = 10 см

T = 0,01 c

φ₀ = π/4

___________

x(t) - ?

Находим циклическую частоту:

ω = 2π / T = 2π / 0,01 = 200π c⁻¹

Уравнение колебаний:

x(t) = A·sin (ω·t + φ₀)

x(t) = 10·sin (200π·t + π/4)   см