8. До однієї точки тіла прикладені дві сили і діють вони вздовж однієї прямої. Одна із сил 5Н, а

рівнодійна 7Н визначте, якою може бути друга сила.​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Відповідь:

1. F2=7+5=12H

2. F5=7-2H

Пояснення: