Два куби мають однакові маси, Один куб виготовлений з алюмінію, а другий з латуні. У скільки разів

відрізняються об'єми кубів? Дам 20 баллов.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мелентьев Владислав.

Ответ:

3,23

Объяснение:

дано:

m1=m2

V1/V2–?

розв'язання:

m=V×p

V=m/p

(p – це густина)

табличне значення густини алюмінію – 2,7 г/см³

табличне значення густини латуні – 8,73 г/см³

V1=m1/2,7

V2=m2/8,73

V1/V2=(m1/2,7)×(8,73/m2)=8,73/2,7≈3,23

(скорочуємо масу так як вона рівна за умовою)

отже, об'єм куба виготовленого з латуні в 3,23 більший за об'єм куба, виготовленого з алюмінію