ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!! Скільки годин витрачає муляр, щоб скласти 1м³цегляної стіни, якщо

об'єм однієї цеглини 0.002м³, а на її викладу він витрачає 10 секунд​

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Лиза.

0,002 м³ - 10 c

1 м³         -   x

x=1*10/0,002=5 000 c = 1,4 (ч)