На нагрівання цеглини масою 4 кг на 63 градуси цельсія витрачено таку саму кількість теплоти як і

для нагрівання 4 кг води на 13.2градуси цельсія . Визначте питому теплоємність цеглини

Ответы на вопрос

Отвечает Винокуров Даниил.
Q1=Q2; c1m1T1=c2m1t2; c1 =c2t2 /T1; c1=4200*13,2/63=880 Дж /кгС