Срочнооооо Дам 25 балов мятлик зам 5 хвилин здійснив 100 повних коливань. знайдіть період і

частоту коливань мятника

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнир Катя.

Дано:

t= 5 хв= 300 с

N= 100

_____________

T-?

υ-?

Розв'язок:

T =  \frac{t}{N}

T =  \frac{300}{100}  = 3c

υ =  \frac{N}{t}

υ =  \frac{100}{300} ≈0,3 Гц

Відповідь: Т= 3 с. υ≈0,3 Гц