Срочнооооо мятлик зам 5 хвилин здійснив 100 повних коливань. знайдіть період і частоту коливань

мятника

Ответы на вопрос

Отвечает Цар Надія.

Ответ:

T = t/N = 300 / 100 = 3 c

n = N/t = 100 / 300 = 0.3(3) Гц