Знайдіть частоту коливання маятника,якщо період його коливань 0,4с


Ответы на вопрос

Отвечает Голов Александр.

Відповідь:2.5 Гц

Задача на 1 дію

Пояснення:

Дано

Т=0,4 =1/n

n=1/0,4=2.5 Гц