газ ізохорично охолодили від температури 77 градусів до температури -3 градусів, Яким буде кінцевий

тиск цього газу, якщо його початковий тиск 8,2 атм

Ответы на вопрос

Отвечает Дронова Алеся.

Ответ:

1/fa=пл*g*v=1000*9,8*2,5*10-4м3=2,5н вес=плотность латуни*объем(м3)*g 2.fa=pl ж*g*m/pl аллюминия 3.б тк плотность железа меньше плотности ртути 4 б в д 5.fa= плотность бензина*g*a*b*c=800*10*0.04*0.05*0.1

Объяснение:

вроде так