Амплітуда коливань маятника 10 см.Який шлях у метрах пройде кулька маятника за 3 хвилини якщо його

період 5 с? У відповідь записати лише число

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Ваня.

Ответ:

T = t/N ⇒ N = t/T = 180/5 = 36 коливань за 3 мин

36 * 10 * 4 = 1440 см