За 5 секунд м'ячик стрибунець підскочив 10 разів. з якою частотою підстрибував м'ячик?​


Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Танюша.

Ответ:

ν (n) = N/t = 10 / 5 = 2 Гц