СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПЖ!!! ККД теплового двигуна дорівнює 40 %. Яку роботу виконує робоче тіло цього

двигуна, отримавши від нагрівника 100 кДж енергії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Анна.

Ответ: 40кДж

Объяснение:

Дано:

Qз=100кДж

η=40%=0,4

============

Qп-?

η=Qп/Qз

Отсюда Qп=Qз*η=100*0,4=40кДж