Скільки цілих залізних блоків розмірами 20см х 150 см х 40 мм можна перевезти на автомобілі

вантажністю 2 т?

Ответы на вопрос

Отвечает Филонова Настя.

Ответ:

0.2*1.5*0.04 = 0.012 м3

плотность железа = 7.8 кг/м3

p = m/V ⇒ m = p*V

m одного блока = 7.8 * 0.012 = 0.0936 кг

2000 / 0.0936 = 21367.5213675 целых 21367 блоков