Визначити довжину електромагнітної хвилі для випромінювання з частотою 5,8•10^14 Гц


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Андрей.

Відповідь:

λ=0,517*10^(-6)м

Пояснення:

c=3*10⁸м/с

λ=c/ν

λ=3*10^8/5,8•10^14=0,517*10^(-6)м