.Два резистори з опорами 180 0м та 720 Ом з'єднані послідовно. Визначильну напругу на цій ділянці

кола, якщо напруга на першому резисторi дорівнює 1,5 в

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.

Відповідь:

U=7.5В

Пояснення:

визначимо силу струму I=U₁/R₁=1.5/180=0.0083(3)А

U₂=I*R₂=0.0083*720=6В

U=U₁+U₂=6+1.5=7.5В