аракашыктышы 20см, разрядтары 4нКл жане 6 нКл разрядталган вокуумдеги бирдей еки кишкене шар кандай

кушпен арекеттеседи? это сор по физике 2 четверть 6 задание ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузенков Виталик.

Ответ:

берілгені:

r=20 см=0,2м

q1=4нКл=4*10^-9Кл

q2=6нКл=6*10^-9Кл

F-?

формула:

F=k×|q1|×|q2|/r²

k=9×10^9

шешу жолы:

F=9×10^9×4*10^-9Кл×6*10^-9Кл/0,04=5400×10^-9=5400нН