ТЕРМІНОВО! ФІЗИКА Сани масою 7кг зісковзують з гірки довжиною 5 м з кутом нахилу 45. Яку роботу

виконає сила тяжіння?

Ответы на вопрос

Отвечает Кикин Тимур.

Ответ: А = 242 Дж.

Объяснение:

m = 7 кг.

S = 5 м.

φ = 45.

g = 9,8 м/с^2.

А - ?

Механічна робота А знаходиться формулою А = F * S * cos α, де F - сила, під дією якої відбувається робота, S - переміщення тіла, α - кут між силою і переміщенням.

На тіло діє сила тяжіння F = m * g.

α = 90 - 45 = 45.

А = m * g * S * cos α.

А = 7 кг * 9,8 м/с^2 * 5 м * cos45 = 242 Дж.