Скільки газу потрібно спалити, шоб отримати 92 МДж теплоти? Вважайте, що газ згорає повністю.

Помогите пожалуйста. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Марина.

Дано:

Q= 92 МДж= 92×10⁶ Дж

q= 46× 10⁶ Дж/кг

___________________

m-?

Розв'язок:

Q= qm→ m= \frac{Q}{q}

m =  \frac{92 \times  {10}^{6} }{46 \times  {10}^{6} }  = 2кг

Відповідь: потрібно спалити 2 кг газу