період обертання тіла становить 2с визначте радіус орбіти, якщо швидкість руху по колу дорівнює

36км на годин

Ответы на вопрос

Отвечает Лофердюк Ксения.

Ответ:

v = 2pR / T ⇒ 2pR = v * T

T = 2 c

v = 36 / 3.6 = 10 м/с

2pR = 2*10 = 20 м

R = 20/6.28 = 3.1847133758 м