Одноатомний ідеальний газ під час ізобарного нагрівання виконує роботу 8 кДж. Обчислити зміну

внутрішньої енергії та кількість теплоти, що передали газу. Відповідь: ДU = 12-10° Дж, Q= 2-10° Дж. Як розв’язати задачу. Допоможіть будь ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Крекотень Кристина.

Ответ:

Объяснение:

A=8*10³ Дж     ΔU=?    Q=?

===

i=3

p=const

ΔU=(i/2)*p*ΔV=(3/2)*A=3*8*10³/2=12*10³ Дж

Q=ΔU+A=(12+8)*10³=20*10³ Дж

==============================