Для ізобарного нагрівання газу від 230С до 4230С, кількість речовини якого – 650 моль, йому

передали 8400кДж теплоти. Обчислити роботу газу і зміну його внутрішньої енергії.

Ответы на вопрос

Отвечает Крапицкая Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

p - const

t₁ = 23°C

t₂ = 423°C

Δt = ΔT = 423 - 23 = 400 К

ν = 650 моль

Q = 8 400 кДж = 8,4·10⁶ Дж

____________

A - ?

ΔU - ?

Работа:

A = ν·R·ΔT = 650·8,31·400 ≈ 2,2·10⁶ Дж

Изменение внутренней энергии:

ΔU = Q - A = (8,4 - 2,2)·10⁶ = 6,2·10⁶ Дж   или  6 200 кДж