8. Пішохід рухається зі швидкістю 1, 2 м/с. Установіть, яку відстань він пройде за 2 год. Яка

середня швидкість пішохода, якщо 0,5 год у дорозі він затратив на відпочинок.ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Хорлампенко Кирилл.

Ответ:

S = v*t

v = 1.2 * 3.6 = 4.32 км/ч

S = 4.32 * 2 = 8.64 км

v = всё расстояние / всё время

S = 8.64 км

t = 2 + 0.5 = 2.5

v = S/t = 8.64 / 2.5 = 3.456 км/ч