Автомобіль першу третину шляху проїхав за одну четверту частину усього часу руху. Середня швидкість

автомобіля на всьому шляху 54 км/год. З якими швидкостями рухався автомобіль на першій і другій ділянках шляху, якщо на кожній ділянці він рухався з постійною швидкістю? відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Базылев Влад.

Ответ:

Дано: Розв'язання

v сер.=54 км/год v сeр.=t1+t2:L1+L2

t1=4:t L2=L-L1

L1=3:l t2=t-t1