1. Тепловий двигун, ккд якого дорівнює 40 %, виконав корисну роботу 13,6 где Визнач масу деревного

вугілля, що повністю згоріло в двигуні. Помогите пожалуйста дам 20 балов!!!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Узакбай Динара.

Ответ: 1кг

Объяснение:

Дано:

η=40%=0,4

Q=13,6МДж

q=3,4*10⁷Дж/кг=34МДж/кг

================

m-?

m=Q/(q*η)=13,6/(34*0,4)=1кг