Яка маса води температура якої 100°С (температура кипіння) перетвориться в пару ,якщо якщо на це

затратили Q,що виділяється при згорянні 20 кг пропану?Питома теплота згорання пропану 46 МДж/кг, питома теплота пароутворення 2,3 МДж/кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Shtokolova Lera.

Ответ:400 кг

Объяснение:Составим уравнение теплового баланса: Q1= Q2

Q1= m1*L    теплота парообразования

Q2=q*m2   теплота сгорания пропана

m1L = m2q ,    откуда  

m1= m2*q/L= 20 кг*46000000Дж/кг / 2300000Дж/кг=400 кг