Під час вмикання обмотки А трансформатора в коло змінного струму напруга в обмотці В становить

600В. У разі вмикання в цю мережу обмотки В, напруга на обмотці А становить 150 В. Визначити відношення кількості витків обмоток трансформатора

Ответы на вопрос

Отвечает Селютина Яна.

Відповідь:

U1=600

U2=150

U1/U2=N1/N2

N1/N2=600/150=4/1

Відношення кількості витків=4:1

Пояснення: