Яка кількість теплоти потрібна, щоб нагріти 5 л води від 30°C до кипіння?​


Ответы на вопрос

Отвечает Дубровская Дарья.

Ответ: 1470 кДж

Объяснение:

дано: G=cm(t2-t1)

V=5л G=4200*5*(100-30)

p воды≈1 кг/л G=1470000 (Дж)

t1=30c°

t2=100c°

c=4200 Дж