Мотоцикліст за перші 10 хв руху проїхав шлях 5 км, а за наступні 20 хв – 12,5 км. Чому дорівнює

середня швидкість мотоцикліста на всьому шляху ?

Ответы на вопрос

Отвечает Майборода Елизавета.

Ответ:

vср.= 9,72 м/с

Объяснение:

t1=10 хв = 600 с

S1=5 км= 5000 м

t2=20 хв= 1200 с

s2= 12,5 км= 12500 м

vср.-?

vср.= (S1+S2) / (t1+t2)= 17500 м/1800 с=9,72 м/с