Визначити переміщення тіла під дією сили 140 ньютонів якщо при цьому виконується робота 2кдж


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьяненкова Алёнка.

Дано:

A=2 000 Дж

F=140 Н

s-?

Решение:

A=Fs

s=A/F

s=2 000/140=14 (м)