Катер рухається озером зі швидкістю 54 км/ год. Відстань між одним із гребенів і найближчою

впадиною 5 м. З якою частотою вдаряють хвилі об ніс катера при русі назустріч Хвилям? Період коливань частинок середовища у хвилі 2 с​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Трофим.

Ответ:

54 км/ч = 15 м/с

скорость волн: 10 м/2 с = 5 м/с

В направлении распространения волн. Скорость равна 15–5=10 м/с, тогда частота: 10 м/с/10 м = 1 с–1

Противоположно направлению волн. Скорость равна 15+5=20 м/с, тогда частота: 20 м/с/10 м = 2 с–1

2 с–1 = 2 Гц